24 godziny – tyle dokładnie czasu potrzeba było by do rąk graczy trafiły dwa miliony opakowań z Halo 3: ODST. Przed premierą, która odbyła się 22 września, złożono 1.35 miliona preorderów (dla porównania w przypadku Halo 3 było to 1.95 miliona). W pierwszym dniu sprzedano 1.5 miliona kopii w samej tylko Ameryce, podczas gdy dodatkowe 500 tysięcy zakupiono w Europie. Nie jest to może wynik tak dobry jak w przypadku podstawowej gry (3 miliony egzemplarzy), jednak i tak jest on imponujący. Jedna doba to też 950 tys. użytkowników zalogowanych w Xbox Live.

Dla największych miłośników uniwersum Halo mamy jeszcze jedną informację. Oficjalna encyklopedia związania ze światem wykreowanym przez Bungie zostanie wprowadzona do sprzedaży już 2 października. Sugerowana cena detaliczna to 30 funtów. Liczba stron: 352, na których znajdziemy m.in. opisy najważniejszych postaci, wydarzeń, szczegółową chronologię i inne..

Naszą recenzję Halo 3: ODST przeczytacie już za kilka godzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Byłem w krakowskim Saturnie następnego dnia po premierze. Specjalny stand z grami Halo ODST był cały opróżniony. Ostało się gdzieś jeszcze może kilka kopii na normalnych półkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here