Sony w końcu oficjalnie ujawniło, że pojawi się model Playstation 3 w wersji Slim z 250 gigabajtowym dyskiem twardym. W Stanach Zjednoczonych konsola zadebiutuje na sklepowych półkach już 3 listopada w cenie 349,99 dolarów. Niestety nie wiadomo kiedy model ten pojawi się na Starym Kontynencie.. Jako ciekawostkę warto podać oficjalną informację Sony według której od momentu premiery odświeżonej wersji Playstation 3 (z dyskiem 120 GB) sprzedało się już milion sztuk nowej PS3. Warto przy okazji wspomnieć, że Microsoft także szykuje wersję swojej konsoli z 250 gigabajtowym HDD.

Tak, chodzi o ten model z grą Modern Warfare 2. Sądziliście, że piątek może się obyć bez newsa o nowej odsłonie Call of Duty?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy tylko na Zachodzie, bo wczoraj dostałem gazetkę MM, gdzie za 1300 zł oferowane jest PS3 z 250GB HDD i Uncharted 2. . . Dodam, że w Krakowie.

  2. Czy ktoś może wie, czy w Polsce będzie możliwość zakupu xboxa 360 (250gb) edycja modern warfare? Sprawdzałem takie strony jak ultima, merlin, empik (który oferuje pack z noktowizorem) i nie ma. Człowiek ze sklepu psxextreme napisał „niestety nie będziemy na razie mieli tej wersji konsoli”. Więc o co chodzi?? Czy to ja źle szukam, czy znowu ktoś zapomniał, że istnieje taki kraj jak Polska?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here