Przed chwilą mogliście przeczytać oficjalną informację prasową amerykańskiej korporacji. Dowiedzieliśmy się z niej, że na terenie Europy, Afryki oraz Środkowego Wschodu rozeszło się już osiem milionów 360tek. Tę wiadomość na łamach LA Times uzupełnia przedstawiciel Microsoftu Aaron Greenberg, który chwali się tym, że miniony rok był najlepszym w historii Xboxa pomimo globalnych problemów ekonomicznych.

Dzięki takim produkcjom jak Gears of War 2, Left 4 Dead czy Fable 2 amerykańska konsola trafiła już w ręce 28 milionów graczy na całym świecie. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że z usługi Xbox Live korzysta już 17 milionów osób. Większość z nich to „złoci użytkownicy” płacący za możliwość grania w sieci. W zeszłym roku sprzedaż produktów w usłudze wzrosła o 84% w stosunku do roku 2007. Użytkownicy w ciągu 12 miesięcy wydali miliard (!) prawdziwych dolarów w wirtualnym świecie giganta z Redmond. Amerykańskiej firmie gratulujemy sukcesu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. od dziś prawie = 2mln. . .

    W takiej skali od zawsze, ale dla Ciebie od dziś. Widzisz jak miło rozpoczął się dzień 🙂

  2. czy może mi ktoś wyjaśnić co się stało z „następna wiadomość” ?? strasznie nie wygodnie się przegląda teraz wiadomości :(:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here