Na naszym kontynencie za ich dystrybucję odpowiadać będzie firma Atari. W obie pozycje mamy zagrać na jesień tego roku. Prezes Atari na Europę, pan Jean-Michel Perbet powiedział: „ Dalsza ekspansja naszego partnerstwa z Namco Bandai jest owocem doskonałej jakości ich gier i tego jak sprawuje się nasza europejska sieć dystrybucji. Te dwa tytuły są bardzo dobrymi dodatkami do naszego rosnącego portfolio produktów, które Atari będzie promowało”.

Dokładnej daty premiery obu tych produkcji nie udało nam się ustalić. Podejrzewamy jednak, że szczególnie jRPG, w którym głównym bohaterem jest Chopin może cieszyć się dużym powodzeniem w naszym kraju. Zamierzacie nabyć którąkolwiek z tych gier?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ciezko sie dziwic – ot specyfika japonskiego rynku. Ja na ten przyklad nawet nie spojrze w strone tego tytulu. Co innego z Ace Combat 6 – chetnie pofruwam.

  2. Ja chyba skusze się na Sonatę, właśnie ze względu na ciekawe podejście w tej produkcji, poczynając od głównego bohatera poprzez fabułę a kończąc na grafice. O muzykę się nie martwię. Nie mam nic przeciwko temu aby więcej gier opuszczało granice kraju Kwitnącej Wiśni. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here