W grze wcielamy się w agenta tytułowych służb specjalnych – ludzi prezydenta, chroniących go przed wściekłymi dziennikarzami, zatruciem pokarmowym i atakiem terrorystów. Secret Service będzie budżetową (niestety) taktyczną grą akcji, którą przetestujemy jeszcze przed końcem tego roku. Pozycja ta zostanie wydana na Xboxie 360, Playstation 2 oraz pecetach (w cenach 39,99$, 29,99$ i 19,99$). W trakcie zabawy postrzelamy do terrorystów, którzy postanowili narobić zamieszania w pierwszym dniu sprawowania urzędu przez nowego prezydenta USA. Trzymając w łapach wierny karabin pobiegamy po korytarzach Białego Domu, a kilku bandytów odstrzelimy na pokładzie Marine One i Air Force One. Zobaczymy też słynne pomniki Washington Monument i Lincoln Memorial. Fabuła tej produkcji jak zawsze ma nas zaskoczyć zwrotami akcji i kilkoma innymi trikami, których jeszcze nigdy (tu możecie zacząć ziewać) nie widzieliśmy w świecie elektronicznej rozrywki. Obok naszego newsa umieściliśmy pierwsze fotki z Secret Service. Jak na budżetówkę gra nie wygląda źle.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że upadło SS. Gdyby nie to nadal bym czytał gazetę o grach. Przynajmniej gdzieś do 60 numeru było po prostu bezkonkurencyjne. Potem po roszadach personalnych zaczęło się psuć.

  2. A już myślałem, że pogram w redakcję SS z tamtych czasów, inaczej pokierowałbym zespół, który może by do dziś istniał? Fajnie by było się sprawdzić :PA tak, ten (h)amerykański SS ma się dobrze, bo prezydenci to tchórze i się boją terrorystów 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here