Niewiele jest gier, o których nie wiemy nic, a na które mimo wszystko czekamy z zapartym tchem. Jedną z nich na pewno jest jednak Agent od Gwiazdy Rocka. I choć dziś znów nie możemy napisać nic konkretnego o tej produkcji, to dzięki sesji Q&A opublikowanej na łamach strony domowej producenta, dowiedzieliśmy się, że tytułowa produkcja powinna trafić do sklepów w przyszłym roku.

Przypominamy, że Agent zapowiedziano w trakcie tegorocznych targów E3. Ma to być gra szpiegowska przenosząca nas w lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku. Tytuł ten ma zostać wydany na zasadach wyłączności na konsoli Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jeszcze nigdy nie rzucałem się na moje PS3 z okazji premiery jakiejkolwiek gry, ale póki co nie wykluczam, że przekona mnie do tego ów Agent ;p. Zobaczymy. . . tytuł w każdym razie mnie na kolana nie rzucił ;D

  2. Jaki tytuł oraz pochodne tej nazwy, taka ilość informacji na temat gry :)Ciekawie byłoby gdyby Rockstar do samej premiery zdradziła jak najmniej informacji na temat owej gry, ale nie ma co się czarować, marketing musi działać więc i o grze dowiemy się w najbliższym czasie zapewne sporo. Większość gier od Rockstar podobają mi się to i nie obraził bym się gdyby pojawiła się na PC (ale jak już zostało napisane nie ma co na to liczyć najprawdopodobniej).

    • Jaki tytuł oraz pochodne tej nazwy, taka ilość informacji na temat gry :)Ciekawie byłoby gdyby Rockstar do samej premiery zdradziła jak najmniej informacji na temat owej gry, ale nie ma co się czarować, marketing musi działać więc i o grze dowiemy się w najbliższym czasie zapewne sporo. Większość gier od Rockstar podobają mi się to i nie obraził bym się gdyby pojawiła się na PC (ale jak już zostało napisane nie ma co na to liczyć najprawdopodobniej).

      Nie ma co tracić nadziei. Może to ma być pstryczek tylko i wyłącznie w stronę M$. I pojawi się na PCtach ale z opóźnieniem. Zawsze i tak może być 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here