Fett od kilku tygodni regularnie odwiedza świat Aion: The Tower of Eternity. Dziś dzieli się z Wami kilkoma krótkimi myślami po zamknięciu otwartej bety gry. Nim odbędzie się jej premiera, zapraszamy do lektury drugiego betatestu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAion – betatest #2
Następny artykułKilka fotek z Dreamkiller

8 KOMENTARZE

  • Zakładając że autor recenzji grał w Lineage II – Jak Aion wypada w porównaniu z tym MMO ?

   Betatestu 😉 Lineage II zaledwie liznąłem, także ciężko jest mi porównywać na konkretnych przykładach, ale Aion wydaje się takim bardziej rozwiniętym, dopracowanym następcą. Sam mocno czekam na premierę i moment kiedy dostanę nielimitowany dostęp do świata, mogąc poznać jego całość :)Moja główna obawa związana jest właśnie z tym, że stawia on na ewolucję, nie rewolucję, przez co może nie mieć wystarczającej siły przyciągania, tym bardziej że wymagania sprzętowe są niemałe ;/

 1. czytam, patrze i . . . widzę jedno. . . nieskończony GRIND. . . jednak zostanę przy EVE. . . może momentami frustrująco trudna, ale jak słyszę/czytam o tych nowych MMORPG to poza klonowaniem schematów nic nie wnoszą:(. . .

  • czytam, patrze i . . . widzę jedno. . . nieskończony GRIND. . . jednak zostanę przy EVE. . . może momentami frustrująco trudna, ale jak słyszę/czytam o tych nowych MMORPG to poza klonowaniem schematów nic nie wnoszą:(. . .

   Taka przykra prawda ;/ Co do Aiona, wstrzymuję się z ostatecznym werdyktem do premiery gry i momentu, aż trochę na spokojnie pogram bez ograniczeń. Ale jak zaznaczyłem na końcu tekstu, i ja obawiam się o jego los ;/

 2. Grałem w OB i niestety. . . gra jak dla mnie jest tragicznie monotonna, takiego grindu jak tu nie widziałem od dawna, nie w zasadzie to nigdy nie widziałem. Grafika OK ale widać niedociągniecia. Mało dynamiczne walki (subiektywna ocena), i cholerny grind. Do tego niektóre misje albo się nie włączały albo nie dało się ich wykonać w taki czy inny sposób. Ja się roczarowałem i napewno nie będę grał więcej w Aiona. Zawiodłem się strasznie. Liczyłem że do czasu Diablo3 będzie w co grać a tak. . .

 3. Nie sądze aby istniała lepsza gra mmo od EVE. Nie sądzę aby prymitywną mechaniką jakikolwiek producent dogonił walory i możliwości EVE, gdzie zawsze jest coś do zrobienia i ciągle masz karierę przed sobą.

  • Nie sądze aby istniała lepsza gra mmo od EVE. Nie sądzę aby prymitywną mechaniką jakikolwiek producent dogonił walory i możliwości EVE, gdzie zawsze jest coś do zrobienia i ciągle masz karierę przed sobą.

   Ale wyjść hipkiem nie można**jak powiedział mój znajomy od lat fanatyk Wowika 😀

 4. Nie dziękuje postoje, raczej zostanę przy EVE. Te parę lat już się gra i się przyzwyczaiłem do darmowych dodatków co pół roku:P Aha no i ten „wspaniały, trolowy” klimat na polskim kanale w eve 😀 Zawsze poprawia mi się humor jak tam zaglądam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here