Coroczna akcja charytatywna, którą od kilku lat z powodzeniem organizują w Stanach Zjednoczonych twórcy popularnego internetowego komiksu Penny Arcade, bije kolejne rekordy. Choć do jej zakończenia pozostało jeszcze kilka tygodni, zebrano już pół miliona dolarów. Za zebrane środki zakupione zostaną książki, gry i konsole, które następnie przekazane zostaną potrzebującej młodzieży i dzieciom w szpitalach dziecięcych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i Egipcie.

Od pierwszej edycji akcji, zorganizowanej w 2003 roku, zebrano około miliona dolarów. Child's Play można wesprzeć na dwa sposoby – kupując przedmioty z wcześniej przygotowanej listy w serwisie Amazon.com, lub wysyłając pieniądze na konto organizatorów.

Akcję w poprzednich edycjach wsparły m.in. Nintendo, Midway i THQ. W tym roku osoby wspomagające akcję, mają możliwość wzięcia udziału w aukcji, w której nagrodą są m.in. sesja nagraniowa głosu postaci z gry Halo 3, dwuletnią subskrypcję World of Warcraft i specjalną edycję dodatku Burning Crusade z autografami autorów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here