Każdego fana elektronicznej rozrywki na pewno zasmuci ta wiadomość. Doskonale zapowiadające się dzieło studia Gearbox – Aliens: Colonial Marines – nie zostanie wydane w tym roku kalendarzowym. Tak przynajmniej wynika z opublikowanej kilka chwil temu listy wydawniczej firmy SEGA. Jednocześnie w poślizg wpadł inny tytuł, który umieściliśmy w zestawieniu najciekawiej zapowiadających się produkcji tego roku. Mowa o kolejnej części doskonałych strategii – Empire: Total War.

W najbliższej przyszłości zagramy tylko w bardzo słabo wyglądający Beijing 2008 (premiera 27 czerwca) oraz nowe dzieło Chrisa Taylora – Space Siege (premiera 22 sierpnia). W tym roku dołączą do nich Golden Axe, gra RPG przenosząca nas do świata niebieskiego jeża – Sonic Chronicles – oraz Yakuza 2. Wszystkie te pozycje zostaną wydane we wrześniu.

Wymienione na wstępie Aliens: Colonial Marines oraz Empire: Total War pojawią się natomiast w sklepach w towarzystwie bardzo krwawego Madworld na Nintendo Wii oraz gry szpiegowskiej Alpha Protocol ze studia Obsidian. Ich nową datę premiery wyznaczono na pierwszy kwartał przyszłego roku. Dzięki SEGA, z przyjemnością zagramy latem w „elektroniczny Pekin”, który na pewno będzie lepszy niż Aliens czy Empire.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze. Niech popracują porządnie na Colonial Marines i niech nie schrzanią takiej licencji. To może być potencjalny chicior, przynajmniej dla wielbicieli Ellen L. Ripley, choć nie tylko.

  2. ehh jak to kumpel określił „chyba będziemy grać na nocnikach” :D:D jeżeli gra będzie tak trzymająca w „napięciu” jak gra AVP to już mi się zęby trzęsą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here