Policjanci i złodzieje? To chyba najfajniejsza podwórkowa zabawa poza graniem w kapsle. Przynajmniej za moich czasów tak było (tylko wtedy to byli milicjanci, hehe). Wygląda na to, że w Korei zwyczaje są podobne i dlatego WebZen Inc. atakuje z sieciowym odpowiednikiem zabawy, którą zna każdy.

Na początku gry wybieramy, czy chcemy być oficerem policji, walczącym z przestępczością… czy właśnie przestępcą. Oczywiście w wirtualnym świecie All Points Bulletin trwa nieskończony konflikt pomiędzy jedną frakcją i drugą, a zamiast questów w stylu ‘zabij smoka' albo ‘uratuj księżniczkę' będzie ‘napadnij na bank' albo ‘zapobiegnij porwaniu'.

W tej chwili All Points Bulletin znajduje się w dość wczesnym stadium produkcji i zapewne nie zostanie wydane wcześniej niż pod koniec 2007 roku, ale dzięki platformie Microsoftu – Live Anywhere – może stać się sporym hitem. Szczególnie jeśli PC-towcy umówią się, że będą złodziejami, a Xboxowcy – policjantami. Ach, zapomniałbym o jednym – nad grą pracuje między innymi David Jones – twórca serii Grand Theft Auto. Może więc być ciekawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here