Serwis qj.net donosi, iż Alone in the Dark 5: Near Death Investigation trafi na praktycznie każdą konsolę jaką możecie posiadać w swych domach. Do potwierdzonych wcześniej wersji dla komputerów osobistych, Xboxów 360, Playstation 3 oraz PS2 dołączają wydania przeznaczone dla Nintendo Wii, DS oraz Sony PSP.

Co ciekawe Atari zapowiada, że posiadacze przenośnych konsol otrzymają gry wraz z dodatkowymi funkcjami. W przypadku PSP potwierdzono możliwość sprzężenia konsoli przenośnej ze stacjonarną PS3. Nie wiadomo czy będą do tego potrzebne dwa egzemplarze gry. Niezależnie od tego jak będzie PSP może posłużyć jako podręczna mini-mapa oraz maszynka do odbierania wiadomości tekstowych przesyłanych przez bohaterów niezależnych Near Death Investigation. Bardzo sympatyczny pomysł. Jeśli jednak do ujrzenia go w akcji będą potrzebne dwie kopie gry to szczerze wątpimy w jego powodzenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. to, że AITD5 trafi na Wii wiadomo już od jakiegoś czasu, mnie ciekawi np. jak wykorzystają potencjał Wiimote’a(chętnie bym zobaczył bezpośrednie sterowanie latarką:D)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here