Wiemy, że Spicy Horse Games w tej chwili pracuje nad kolejną „bajkową” produkcją, którą jest American McGee's Grimm. Ten tytuł zadebiutować na rynku ma już w przyszłym roku i co jest dla nas zaskoczeniem, pojawi się w formie epizodów. W sumie ma ich być aż 24. Przeczuwamy jednak, że zniekształcona w krzywym zwierciadle adaptacja bajek braci Grimm może zostać niedoceniona jak Alice – poprzednia „bajkowa” produkcja American McGee. Czy zobaczymy więc wszystkie zaplanowane epizody? Czas pokaże.

Przy okazji nadmieniamy iż studio poinformowało prasę, że licencja zostanie wykorzystana przy produkcji kilku innych tytułów. Póki co deweloperzy nie zdradzają jednak jakie to będą gry. Kiedy dowiemy się czegoś na ich temat napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. „American McGee’s Alice” była jedną z najlepszych gier, jakie powstały w ostatnim dziesięcioleciu. Oprawa wizualna do dziś robi wielkie wrażenie (mimo małej, jak na dzisiejsze standardy, ilości polygonów i niskiej rozdzielczości tekstur). Design poziomów wręcz miażdzy – zróżnicowanie jest ogromne, a pomysły twórców ciągle zaskakują. Muzyka, którą stworzył Chris Vrenna sama w sobie jest dziełem, a w połączeniu z resztą tworzy niezapomniany KLIMAT. Jeśli „Grimm” choćby zbliży się do poziomu „Alice”, to otrzymamy świetną grę. Strach pomyśleć, co będzie, jeśli okaże się lepszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here