O Assassin's Creed zrobiło się ostatnio dziwnie cicho, więc dobrze widzieć, że autorzy cały czas pracują nad tym tytułem. Dzisiaj nowe fotki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. Hmmm. . . . jak dla mnie grafika nie powala, ale w tej grze licze na coś zupełnie innego:) Na klimat, możliwości i interakcje.

  2. Ja tam wciąż dziękuje wszystkim bogom i developerom za to że ta gra jednak będzie na PC 🙂 A same screeny nic nowego nie wnoszą. Czekam na konkretniejsze rzeczy. Demo może jakieś 🙂

  3. Assassin Creed gra nad wyraz genialna połączenie Prince of Persia i Thiefa coś wspaniałego grafika prawie animacja aby tylko wyszło na PC czekan tylko na tę produkcją i dodam że robi ją Ubisoft ci którzy zrobili Prince of Persia I Ubisoft jest jedną z najlepszych firm na świecie .

  4. Prędzej połączenie PoP z Hitmanem, ale to i tak nie zmienia faktu że zapowiada się genialnie. Najbardziej mnie intryguję ta sprawa z tym sterowaniem.

  5. Rybisiu nie intryguj się sterowanie napewno bedzie zrobione wygodnie aby można było skakać i biegać po ścianach jak w Prince of Persia Ubisoft zrobi to jak byc powinno

  6. Gra składać ma się z 3 etapów 1 spokojne miłe wędrowanie po krainach coś jak rpg 2 zlikwidowanie naszego celu jak tylko chcemy3 ucieczka pełna akrobacji podskoków itp Zacieram już ręce dlatego że bedzie to trylogia .

  7. Tylko chodzi o to że np. osobny klawisz będzie odpowiedzialny za sterowanie głową, rękoma i nogami. Bo tak to domyślam się że powinno być intuicyjne, a to że to będzie trylogia to tylko przypuszczenia, choć raczej prawdopodobne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here