Już na wstępie czeka na nas bardzo miła niespodzianka. Atari twierdzi, że jest to realistyczny symulator lotu dla prawdziwych hardcore'owców. Tęskniliśmy za tego typu produkcjami, które nie wychodzą już tak często jak kiedyś. Dobrze więc stało się, że wydawca stara się rozwijać tę część elektronicznej rozrywki.

Heroes over Europe jest oczywiście sequelem znanego fanom lotnictwa Heroes over the Pacific. Tym razem jak sama nazwa wskazuje polatamy nad Starym Kontynentem. Gracz weźmie udział w powietrznych bitwach nad Anglią czy pod koniec wojny nad Berlinem. Autorzy tego tytułu (studio Transmission Games znane wcześniej jako IR Gurus), iż w Heroes over Europe zobaczymy wiernie odzwierciedlone modele samolotów, w których nawet kokpity wyglądają niczym te w prawdziwych maszynach. Wiemy również, że w trybie wieloosobowym zapoluje na siebie maksymalnie szesnastu pilotów jednocześnie. Od chwili premiery gry przewidzianej na rok 2009 w sieci pojawiać będą się mikrododatki rozszerzające tę ciekawie zapowiadającą się produkcję. W Heroes over Europe zagrają posiadacze Playstation 3, Xboxów 360 i pecetów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Tak 🙂 W nagrodę możesz nam kupić mikroskop, pod którym przejrzymy tę fotkę 😉 Mieliśmy strzelać, że jest to właśnie Fockewulf, ale zawsze warto zadać pytanie wszystkowiedzącym Wikingom 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here