Jak inaczej wytłumaczyć tę wiadomość? Potężny japoński superkomputer ze swoim odtwarzaczem płyt nowej generacji po raz kolejny każe graczom czekać na zainstalowanie się gry. Tym razem i tak mamy szczęście. Battlefield: Bad Company w przeciwieństwie do chociażby Devil May Cry 4 nie instaluje na dysku konsoli kilku gigabajtów danych. Skopiować musimy jedynie 300 MB. Marna to jednak pociecha dla tych, którzy mają kolegów albo koleżanki posiadających Xboxa 360. Na sprzęcie Microsoftu gra zabiera jedynie 2MB miejsca na dysku. Takie informacje podaje jeden z graczy, którzy przeszukiwali okładki nowej pozycji Electronic Arts w sieciowym sklepie Gamestop.com.

Dobrze by było gdyby Sony w końcu zabrało głos w tej sprawie i powiedziało co jest grane. A może japońska firma nie komentuje tych newsów licząc na to, że głowę zawracają sobie nimi jedynie hardcore'owcy spędzający kilka godzin dziennie na przeglądaniu serwisów poświęconych elektronicznej rozrywce?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Kwestia instalacji gier na PS3 już wiele razy gościła na łamach V. Mi to osobiście nie przeszkadza, nie dlatego że mam konsole z dyskiem 60 GB to przecież on też może zostać wypełniony dość szybko. Taka jest już specyfika konsoli, lepiej zainstalować niż czekać dłużej na gre tak jak w przypadku Alone In The Dark. Choć fajnie by było gdyby wkońcu nauczyli się dobrze pisać gry bez potrzeby jej instalacji. Poczekamy, zobaczymy!

 2. Do tego jest głownie ten dysk tam przeznaczony. Co w tym złego ze gra sie instaluje. . . przecietny gracz nie odczuje braku miejsca na dysku przeciez z tego powodu.

 3. Co się porobiło jak pierwszy X miał HDD, możliwosc odpalenia Linuxa, Media Player’y to każdy (wiadomo o jaką grupę konsolowców chodzi xD) mówił, że to nie konsola tylko PC. Teraz jak PS3 ma Linuxa, Media Playera i dodatkowo instaluje się jeszcze gry to już problemu nie ma i PS3 pozostaje dalej pełnoprawną konsolą heh

 4. Ehhhh, a jak kiedyś mówiłem, że największym minusem BD jest wolny czas dostępu do danych, to nagle znalazło się 1000 speców od PS3 i natychmiast rozpoczęli atak niczym ten spod Stalingradu.

 5. na co mi te 11 giga wolnego na moim Xie? Bo nic tam nie trzymam, demek nie ściagam. Bardzo bym chciał mieć możliwość zainstalowania np w GTA IV czy innej gierce tych kilku giga jeśli miałoby to pomóc choćby po to zeby napęd nie wył jak zarzynana świnia.

  • na co mi te 11 giga wolnego na moim Xie? Bo nic tam nie trzymam, demek nie ściagam. Bardzo bym chciał mieć możliwość zainstalowania np w GTA IV czy innej gierce tych kilku giga jeśli miałoby to pomóc choćby po to zeby napęd nie wył jak zarzynana świnia.

   Pirackie kopie gry będą wyły jak świnie. Oryginalne nie „męczą” napędu. . . . Wiem wiem. . . gry kosztują 250 zł 🙂

 6. Pirackie kopie gry będą wyły jak świnie. Oryginalne nie „męczą” napędu. . . . Wiem wiem. . . gry kosztują 250 zł 🙂

  Nie wiem jak wyją piraty 360 ale oryginalnały kręcą się w czytniku na tyle głośno że zagłuszają spokojnie mój wcale niecichy komputer. PS3 za to jest tak absurdalnie cicha, że zdarzyło mi się zapomnieć wyłączyć ją na noc. W każdym razie hałas w xboxie jest na tyle irytujący, że wymieniłem CoD4 z 360 na ps3 żeby nie słyszeć ciągłego wycia napędu (no i oczywiście nie musze już płacić za live)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here