Starcia Cylonów z Ziemianami pojawią się na ekranach monitorów i telewizorów dzięki austriackiemu developerowi Auran Games. W grze, będącej reprezentantem strzelanek, wcielimy się w ludzi oraz ich cybernetycznych adwersarzy. Jej akcja koncentrować będzie się na wydarzeniach znanych z dwóch pierwszych sezonów serialu. Oczywiście dostępne będą tryby single i multiplayer.

Dzieło Austriaków będzie dystrybuowane jedynie przez Internet a jego wydawcą została Sierra. W chwili pisania tej wiadomości termin wydania Battlestar Galactica ustalony był na jesień tego roku (może on jednak ulec zmianie). Wydawca planuje udostępniać graczom dodatkowe misje w postaci epizodycznego kontentu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No i super filmu zrobią nawalankę 🙁 A przecież w BSG walka z Cylonami to ułamek całości, a ktoś, kto w to zagra nie oglądając filmu pomyśli, że i filmie wyłącznie się naparzają 😉

  2. Ja ostatnio oglądam każdy odcinek BattleStar’a – mam nadzieję, że gra będzie wspaniała!Szkoda tylko, że będzie dystrybuowana tylko i wyłącznie przez internet. Dodatkowo ma być to gra arcade, i sprzedawana poprzez ten cały systemik Xbox’a360 – dlatego gra nie będzie za wielka :(.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here