W wywiadzie opublikowanym na łamach serwisu Gamersyde na temat dodatków wypowiedział się jeden z twórców nowego Prince of Persia (Ben Mattes). Zdradził on, że francuski wydawca chce rozbudować kolejną odsłonę przygód perskiego księcia. W przeciwieństwie do innych gier, Prince doczeka się jednak sporych aktualizacji.

Na pewno mamy w planach wydanie downloadable content, ale w tej chwili nie możemy powiedzieć nic więcej na jego temat. Mamy jednak zamiar dostarczyć contentu, który doda do gry konkretne rzeczy, w znacznym stopniu powiększy jej wartość. Raczej nie doczekamy się dodatków takich jak nowa skórka czy nowa broń. Jeśli w ogóle to zrobimy (wydadzą dodatek przyp. red.), to będzie to całkowicie nowa historia, nowe przeżycie, może prequel, może sequel – zrobimy coś, co będzie wartościowe dla graczy. W kwestii kiedy: w przyszłym roku – nie jestem pewien kiedy, o wszystkim jeszcze dyskutujemy” – mówił Mattes.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że przy Prince of Persia posiedzimy przynajmniej kilka dni. Przejście gry ma nam zająć od dwunastu do osiemnastu godzin jeśli bez zatrzymywania się przebiegniemy przez nią. Jeśli zechcemy odkryć większość jej sekretów, to zabawa wydłuży się i przed komputerem lub konsolą spędzimy od 18 do 24 godzin. Jest więc całkiem nieźle, a może być jeszcze lepiej ponieważ bohater naszego newsa twierdzi, że w przyszłości być może doczekamy się kolejnych odsłon gry. Wszystko zależy od tego jak Prince of Persia sprzeda się w gorącym okresie świątecznym. My uważamy, że w ręce graczy wpadnie przynajmniej milion kopii tej produkcji. A co myślicie wy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Wkurza mnie że gra nawet jeszcze nie wyszła a już aktualizacje i dodatki zapowiadają, i to pewnie wiedza juz na 100% co wgrać. . . . Tak samo wieści o FC3 jak FC2 nie było ni widu ni słychu jeszcze ehh. . . . Oby darmowe [tia, na pewno]nadzieja Matka głupich:)

  2. Jak dla mnie seria zakonczyla sie na Warrrior Within. Potem juz troche przekombinowali i widze ze najnowsza odslona rowniez nie przypadnie mi do gustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here