Ostatnio sporo się dzieje w temacie Bioshocka. Pod koniec ubiegłego miesiąca potwierdziły się plotki i posiadacze konsoli Sony Playstation 3 już niedługo zejdą pod wodę. Nareszcie odwiedzą tajemnicze miasto Rapture. Jest też zielone światło dla filmowej adaptacji. Jak już wcześniej informowaliśmy za filmowego Bioshocka będzie odpowiedzialny znany reżyser Gore Verbinski. Scenarzysta został John Logan (Gladiator, Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street) aktywnie wspierany przez twórcę gry Kena Levine. Ale najważniejszą, wręcz porażającą informację podał sam prezes Take-Two Strauss Zelnick podczas oficjalnych rozmów z inwestorami.

Na wczorajszej konferencji dotyczącej finansów pan prezes potwierdził, że powstanie trzecia część gry! Zelnick zapytany o film Verbińskiego stwierdził, że drugi Bioshock nie pojawi się razem z premierą filmu, ale trójka jak najbardziej. Kinowy obraz zapowiedziano na rok 2010. Czyli za mniej niż dwa lata przygody w Rapure będą już trylogią. Te sensacyjne wieści zbiegły się z informacjami o sukcesie „Wielkiego Tatuśka” – Gra od Take-Two sprzedała się w ponad dwumilionowym nakładzie.

Zapraszamy także do nowej galerii Bioshocka na Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

    • wyjdą z tego pospiesznie odwalone gnioty.

      Niekoniecznie, bo engine i wiekszosc obiektow juz maja gotowych. Musza jedynie popracowac nad nowymi lokacjami i scenariuszem.

  1. Spoko, ale oni chyba od 20 lat się męczyli z pomysłem, wydali zobaczyli, że to żyła złota i teraz te 20 lat chcą nadrobić. . . . 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here