Jeszcze nie zdążyliśmy przejść drugiej odsłony tytułowej proudkcji, a jej twórcy już mówią o kolejnej. Nie powinno to jednak być dla nas zaskoczeniem. Just Cause 2 z biegu wskoczyło na pierwsze miejsce brytyjskiej „growej listy przebojów” i zbiera całkiem przyzwoite oceny.

Podejrzewamy, że właśnie dlatego przedstawiciele studia Avalanche zdradzili, że są „bardzo zainteresowani” zrobieniem z Just Cause dłuższej serii. Ba, powiedzieli nawet, że wszyscy pracownicy firmy żyją i oddychają Just Cause, a oddanie tej produkcji w ręce innego studia byłoby złym posunięciem. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że zapowiedź Just Cause 3 nie powinna nikogo zaskoczyć.

No dobrze, kiedy ją w końcu zobaczymy w sieci, będziemy udawać, że nie jesteśmy zaskoczeni. Podejrzewamy, że pod koniec tego roku albo na początku przyszłego rzeczywiście doczekamy się zapowiedzi trzeciej części serii. Póki co powrócimy jednak do świata stworzonego na potrzeby jej drugiej odsłony, a przy okazji pogratulujemy Avalnche odniesionego sukcesu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here