Jak cudownie być Złym! Pamiętacie jeszcze Dungeon Keepera Petera Molyneux? Ja pamiętam szczególnie premierę w Polsce, która miała dość wyjątkową jak na nasze przaśne warunki premierę (wydawca urządził sporą fetę). Gra była całkiem niezła, ale najbardziej w pamięć zapadała świetna polonizacja tego tytułu. Ciekawa mieszanka gatunków – strategii i RPG w 1999 doczekała się kontynuacji. Dostaliśmy między innymi nowy, tym razem w pełni trójwymiarowy silnik graficzny. Dziś możemy poinformować, że Electronic Arts udzielił licencji na tytuł DK… chińskiej firmie NetDragon, która wyprodukuje grę Dungeon Keeper Online. Tytuł ten miałby pojawić się na rynku Państwa Środka, Hong Kongu, Tajwanie i Macau. Być może DKO ujrzymy także na rynkach zachodnich, ale strategia EA polega na tym aby uszczknąć lukratywny, wschodni rynek gier MMO. Niestety nie podano nawet przybliżonej daty premiery.

Na razie nie widać też na horyzoncie jakichkolwiek zapowiedzi trzeciej części właściwego Dungeon Keepera. Cóż. Teraz priorytetem jest sieciowa rozrywka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. I tym samym Electronic retArds niszczy moja ukochana marke. . . w pierwszego DK pykam do dzis. . . a z tego mmo pewnie wyjdzie hns’owy uber gniot pokroju innych chinskich mmo. . . 🙁

  2. To jakis zart? Do 1 kwietnia jeszcze daleko. Dungeon Keeper w wersji dla skosnookich? Juz widze jak zamieniaja te wszystkie bestie na pokemony 😉

  3. MMO to jakas plaga. Obawiam sie, ze zrobi klape. No ale tak to jest, jesli komus nie chce sie uczciwie zasiasc do zrobienia porzadnej gry na singla.

  4. Dla mnie ta wiadomość jest powodem ogłoszenia żałoby międzynarodowej. Gier MMO jest więcej niż dobrych gier wartych zagrania. Nie rozumiem tej decyzji i pomysłu oby spaliły im się komputery :(. Duke Nuke Online. . . . RIP. . .

  5. Cóż. . . EA jest jednocześnie wychwalane i przeklinane. . . Kochamy, nienawidzimy. Tym razem jestem przeciwko EA w celu wskrzeszenia legendarnego dzieła Bullfrog 🙁 Jak już, to mogliby zrobić remake 1 części dodając nowe postacie, silnik graficzny itp. Ale nie wierzę w to, że będzie tak super. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here