Call of Duty to seria, która słynie z fantastycznego trybu gry wieloosobowej, który dla licznej grupy graczy jest prawdziwą esencją kolejnych tytułów spod znaku CoD. Activision już 10. listopada wyda kolejną odsłonę sagi, Modern Warfare 2 i niewykluczone, że amerykański gigant zechce zarobić na tej produkcji jeszcze więcej niż na poprzednich.

Serwis Destructoid donosi o tajemniczej ankiecie, w której Activision miał pytać poszczególne osoby o to, czy byłyby gotowe płacić miesięczny, kwartalny lub roczny abonament za zestaw dodatkowych opcji służących polepszeniu zabawy online już w przypadku następnej części serii Call of Duty.

Dodatki, które co bardziej rozrzutni gracze otrzymaliby za swoje „wsparcie” dla Acitivsion, to między innymi dostęp do znacznie większej ilości statystyk oraz możliwość wcześniejszego pobrania nowych rozszerzeń typu DLC. Ponadto, abonenci graliby w kilku dodatkowych trybach i mieli znacznie więcej do powiedzenia w kwestii charakterystyki swojej postaci. Mówi się też o ligach i turniejach przeznaczonych tylko dla osób, które zdecydowały się zapłacić za zabawę w sieci.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie opcje, które były dostępne w dotychczas wydanych częściach serii, również w Modern Warfare 2 nie wymagałyby żadnych dodatkowych opłat ze strony gracza.

Activision póki co milczy w tej kwestii. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, przedstawiciel firmy poinformował, że nie zajmuje się ona komentowaniem plotek i spekulacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jak mówi mądrość życiowa „Chytry dwa razy traci”. Żeby się nie przejechali z $$ bo gracze tego nie lubią , przynajmniej nie ja. Nie dość że mam płacić za grę to jeszcze chcą ciągnąc kasę za to , żeby moja postać miała ładniejszą twarz , bajerancki celownik itp. . . , lol (taaa bo to doda każdemu umiejętności , z pewnością ). Póki co to jest plotka i nie ma co martwić się na zapas 🙂 Gdyby jednak plotka okazała się prawdą to cóż , będę musiał obejść się bez tych smaczków przygotowanych specjalnie za $. Na publicznych serwerach to będzie trochę niesprawiedliwe , ale w klanowych rozgrywkach będą pro-mody i inne bajery , żeby walka była fair więc mamy szczęście w nieszczęściu 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here