Aion: Tower of Eternity w Korei – ojczyźnie firmy stojącej za produkcją tej gry (NCSoft) – zdążył już nie tylko zadebiutować, ale też zadomowić się na tamtejszy rynku. Pozycja ta jest bowiem na Dalekim Wschodzie dostępna już od listopada zeszłego roku. W Europie aby położyć swoje ręce na tym MMORPG musimy poczekać do jesieni.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, by jeszcze przed premierą najnowszej gry NCSoft wziąć udział w testowaniu jej. Najbliższy etap zamkniętej bety rozpocznie się już za dwa dni i trwał będzie do 21. czerwca. Kolejne dwie fazy to odpowiednio: 03-05.07 oraz 17-19.07. Z kolei otwarte, dostępne dla wszystkich testy Aion rozpoczną się 14. sierpnia. Pierwsza faza będzie trwała do 16., zaś druga rozpocznie się 19., a zakończy 23. dnia tego miesiąca.

Więcej informacji na temat beta-testów Tower of Eternity możecie znaleźć na oficjalnej stronie tej produkcji.

My tymczasem zachęcamy was, żebyście wykazali się jeszcze odrobiną cierpliwości, bowiem Wikingowie już hasają sobie po świecie Aion i niedługo zdadzą wam obszerną relację z tego, co udało im się tam zobaczyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Delikatnie wspomnę, że jest możliwość przetestowania gry na chińskich serwerach;P Zainteresowanych odsyłam do googli. Te weekendowe bety to jakiś żart w porownaniu do darmowego triala czekającego na azjatyckich serwerach. Dodam, że Aion wygląda na całkiem porządną produkcję. Polecam przynajmniej przetestować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here