Bungie w dalszym ciągu nie chce podać większej ilości informacji odnośnie zawartości wersji beta, której testy rozpoczną się na wiosnę. Wiadomo, że map będzie tyle, aby Bungie mogło zdobyć wystarczająca ilość informacji na temat jakości rozgrywki multiplayerowej.

Zdaniem Bungie, w testach wezmą udział tysiące graczy i firma liczy, ze będą się dzielić swoimi spostrzeżeniami co do rozgrywki na forum gry. Umożliwi to Bungie wyeliminowanie błędów i dopracowanie gry.

Wiemy również, że wersja beta Halo 3 ujawni długo skrywaną funkcję przyporządkowaną przyciskowi X. Jak podają twórcy, jego zastosowanie będzie bardziej oczywiste niż by się mogło wydawać.

Halo 3 jest bez dwóch zdań najważniejszym tytułem na Xboxa 360 w tym roku, a być może w całym okresie istnienia konsoli. Trzeba też dodać, że beta testy Halo 3 są w branży konsolowej nie lada precedensem, gdyż do tej pory gracze nie mogli w tak dużym stopniu wpłynąć na jakość i kształt końcowego produktu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Wiadomo, ze publiczna beta jest lepsza od nie publicznej, ale komu sie chce grac w zabugowana gre? ;]Czasami takie dno wypuszczaja, ze sie nie da patrzec a co dopiero przetestowac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here