Kiedy smacznie spaliśmy w weekend (szykując się do maratonu przy GTA IV), przedstawiciele i goście Electronic Arts bawili się w Londynie, gdzie na imprezie firmowej powiedziano kilka słów na temat Battlefield Heroes. Jedna z najważniejszych podanych informacji dotyczyła daty rozpoczęcia oficjalnych beta testów tej produkcji.

Te wystartują już szóstego maja. Zapisy będą przyjmowane na oficjalnej stronie gry, którą szykują dla nas „czarodzieje klawiatury” nawet teraz, kiedy czytacie te słowa. Valhalla oczywiście będzie trzymała rękę na pulsie i kiedy tylko testy ruszą, odpowiedni news z hyperlinkiem pojawi się na naszych łamach. W tej chwili odsyłamy was, a w zasadzie zachęcamy do obejrzenia nowego materiału filmowego z gry. Umieściliśmy go pod treścią newsa. Ostrzegamy jednak, że jest w jakości YouTube'owej. Miłośnikom sieciowych strzelanek nie powinno to jednak przeszkadzać, a i osoby mniej lubiące takie klimaty zachęcamy do zapoznania się z nim.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Kurczaki będę musiał do kumpla chodzić w to grać bo mój piecyk to już w podeszłym wieku 🙂 Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy rzucają się na jak najbardziej realistyczną grafikę. . . powinno być więcej tego typu produkcji 🙂

  2. Bo to nie ma być BF. To miły, darmowy gest w kierunku graczy, którzy zawiedli się, iż Bad Company skupia się głównie na singlu. (singiel? a co to jest w ogóle singiel?)

  3. Cholera, jak ja się boję kolorowych ludzików biegających po Omaha Beach. Chyba mnie skręci w trakcie gry w BH, jeśli tylko trafię na taki kwiatek.

  4. * bhaal1982 2008-04-28, 11:28Kurczaki będę musiał do kumpla chodzić w to grać bo mój piecyk to już w podeszłym wieku 🙂

    Bądź dobrej myśli. EA położyło duży nacisk na to żeby gierka miała niskie wymagania. Ja mam zamiar w to grać na niby szybkim kompie z dużą ilością ramu, ale z wbudowaną grafiką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here