Twórcy trzeciego Fallouta wcale nie świętują wielkiego sukcesu komercyjnego ich najnowszej produkcji. O nie! Po wydaniu drobnej aktualizacji (która niedawno pojawiła się także w wersji PL) zakasali rękawy i potwierdzili na oficjalnym forum gry, że kolejny patch naprawiający te najbardziej irytujące błędy. Co ciekawe aktualizacja dotyczyć będzie nie tylko najbardziej zabugowanej, pecetowej wersji gry, ale też wydań na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Miejmy nadzieję, że Bethesda wyda aktualizację jak najszybciej i będziemy mogli opuścić Kryptę 101 już bez żadnych problemów.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej recenzji gry Fallout 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Najbardziej denerwującym bugiem jest osiągnięcie cap’u doświadczenia w połowie gry. Co Bethesda sobie myślała? Że ludzie zignorują możliwość wzięcia Swift Learner 3 razy?

  • Najbardziej denerwującym bugiem jest osiągnięcie cap’u doświadczenia w połowie gry. Co Bethesda sobie myślała? Że ludzie zignorują możliwość wzięcia Swift Learner 3 razy?

   Bethesda wie co robi, prawie jestem juz pewien ze jednym z mikro dodatków będzie podniesienie granicy poziomów np. o 5. A jak będziesz chciał więcej to kolejna kasa i tak np do 50lvl.

   • Bethesda wie co robi, prawie jestem juz pewien ze jednym z mikro dodatków będzie podniesienie granicy poziomów np. o 5. A jak będziesz chciał więcej to kolejna kasa i tak np do 50lvl.

    Jeżeli tak to sami kopią sobie grób, bo zamiast grać w ich gry lepiej będzie po raz kolejny wrzucić jeden z klasyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here