Wydanie Game of the Year obejmie wszystkie dodatki, które pojawiły się do tej pory na rynku. W pakiecie znajdziemy więc samego Obliviona oraz dodatki Shivering Isles i Knights of the Nine. Sama gra trafi do posiadaczy komputerów osobistych, Xboxów 360 oraz Playstation 3. Jej datę premiery ustalono na wrzesień tego roku. Już wkrótce będziecie więc mogli zasmakować „pełnej” gry. To doskonała okazja na zapoznanie się z grą RPG, o której od dłuższego czasu jest bardzo glośno. Byle trafiła do nas w znośnej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nie zgodzę się z wypowiedzią kolegi. Ja Np grałem w Obliviona a chciałbym teraz sobie zakupić całą oryginalną serię Elder Scrools 4. Pomysł jest dobry tym bardziej, że nawet osoby, które nie grały w niego mogą sobie zakupić cały egzemplarz by poznać Obliviona.

  2. Wszystko zależy od ceny. Ja mam Obliviona, ale nie ma dodatków. Jakby cały pakiet wyszedł na przykład za 100 zeta można by się skusić. Więcej to raczej nie. Mimo wszystko Oblivion nie jest tak dobry by wydać na niego więcej po raz drugi tylko dla dodatków i spolszczenia.

  3. Wszystko zależy od ceny. Ja mam Obliviona, ale nie ma dodatków. Jakby cały pakiet wyszedł na przykład za 100 zeta można by się skusić.

    Abbalah powiedz mi – wierzysz w to ze taki zestaw wyjdzie za jakas stowke ? Chyba nie ma na to szans. . .

  4. Nie. Nie wierze. To była taka delikatna metoda by powiedzieć, że w zasadzie nie jestem zainteresowany. Chyba sie już nagrałem w Obliviona. Zresztą wciągnąłem się w EvE ( ta reklama triala tak kusiła, że w końcu skusiła 😀 ) i już ma opłacony abonament więc na razie Oblivion mi do niczego nie potrzebny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here