Jedną częścią tej zapowiedzi Bethesda mocno nas zaskoczyła. Chodzi oczywiście o edytor do Fallout 3 – Garden of Eden Creation Kit. Myśleliśmy, że osoby grające na pecetach już go nie zobaczą, a tu proszę, niespodzianka. Bethesda dziś zapowiedziała, że G.E.C.K. zostanie udostępniony w sieci już w grudniu tego roku. Dzięki niemu możemy stworzyć albo zmodyfikować dowolną partię danych używanych w grze. Tworzenie nowych lokacji, budynków, postaci, broni potworów czy linii dialogowych ma być banalnie proste dzięki edytorowi.

Chwilę po jego premierze otrzymamy te mniej zaskakujące nowości. Będą nimi trzy mikrododatki, które w akcji sprawdzą posiadacze pecetów i Xboxów 360. Pierwszy z nich to Operation Anchorage, w którym weźmiemy udział w jednej z największych operacji militarnych w świecie Fallouta. W mikrododatku oswobodzimy Alaskę, którą podbiły chińskie siły zbrojne. Ten dodatek będziemy mogli pobrać już w styczniu. Miesiąc później sprawdzimy The Pitt. Wycieczka do przemysłowego miasta kiedyś nazywającego się Pittsburgh może być ciekawym przeżyciem. Na marzec zapowiedziano natomiast Broken Steel. Ten mikrododatek jest rozwinięciem fabuły z podstawki. Wcielamy się w nim w członka Bractwa Stali.

Choć cena mikrododatków nie jest znana (chyba nie liczycie na to, że będą darmowe?), to wiemy, że znajdziemy w nich nowe przedmioty, rodzaje broni i wiele innych atrakcji. Trzeba również uczciwie przyznać, że wszystkie zapowiadają się ciekawie. Najbardziej cieszy nas jednak edytor. W grudniu, a w zasadzie w przyszłym roku kiedy zobaczymy pierwsze konkretne mody zacznie się prawdziwa zabawa trzecim Falloutem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. Offtopic:Kochana Valhallo, Zdejmijcie proszę te koszmarne lachony z tapety bo to az odstrasza, żeby one jeszcze były ładne, żeby chociaż sama grafika była ładna. . . Ale to jest najbrzydsza reklama jaką kiedykolwiek widziałem. Błagam!!!

    • Offtopic:Kochana Valhallo, Zdejmijcie proszę te koszmarne lachony z tapety bo to az odstrasza, żeby one jeszcze były ładne, żeby chociaż sama grafika była ładna. . . Ale to jest najbrzydsza reklama jaką kiedykolwiek widziałem. Błagam!!!

      Ale V na tym pewnie zarabia ;].

  2. Jako ‚student’ ekonomii nie mam nic przeciwko zarabianiu na tego typu reklamach, w końcu V musi jakoś zarabiać na sprzęt, gry, utrzymanie serwera itp, należności nigdy dość :}Pozatym, cieszcie się, że nie wyskakują wam okienka reklamowe, które aż krzyczą „WYŁĄCZ MNIE!”, co jest znacznie denerwujące. Co do tematu:Powstrzymam się z zakupem dodatków do czasu jakichś recenzji/opinii, choć fakt, rozwinięcie fabuły brzmi kusząco. Poczekajmy do czasu ich premier :}

  3. Phi! Przecież to kultowy artwork z pierwszej albo drugiej części Gothica pokazujący niemieckie frojlajny! Jak się może nie podobać! EchNawet nie wiedzialem do dziś, że wychodzi nowy goticzek

  4. Fajnie, że wokół F3 coś się dzieje 🙂 B. dobrze!Co do reklamy, świetna jest, idealnie komponuje się z layoutem i sama reklama jest klasą w samą sobie. Mi się podoba! Dlaczego? Ponieważ, nie jest nachalna i cieszy oko :)Kreska zamierzona, jak za starych pikselowatych lat 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here