INFORMACJA PRASOWA

Wśród graczy znajdą się reprezentanci Deadly Bullets, Team Whiterabbit czy fenomenu ostatniego ProData ESWC – Assasin Clan.

Wierzymy, że razem z takimi zespołami jak Team Delta oraz Deadly Bullets uda nam się stale rozwijać scene CS: Source w naszym kraju, liczymy również, że media zwrócą na nią uwagę tak jak powinni.

Skład BVG.CSS:

Damian „dvn” Cichosz
Mateusz „toxor” Olszewski
Stanisław „HTN” Kita
Adam „cke” Ciastoń
Tomasz „greez” Zaręba
Oświadczenie Tomasza ‚greez' Zaręby:

„Chcielibyśmy przede wszystkim przywitać całe Betsson Voodoo-Gaming, zarząd, redakcję oraz pozostałe dywizje. Jesteśmy zadowoleni z zaufania okazanego nam przez BVG, mamy nadzieję że uczucie to okaże się w niedługim czasie obustronne. W najbliższym czasie zajmiemy się przygotowaniami taktycznymi, będziemy musieli się jak najlepiej zgrać i wtedy wyruszymy na podbój sceny. W naszych planach na najbliższą przyszłość jest wyrobienie sobie pozycji w top3 Polski, a także przygotowanie się do nadchodzącego sezonu CAL i turniejów lanowych. Wsparcie uzyskane od BVG pomoże nam w tych zadaniach, renoma firmy Betsson pozwala nam być spokojnymi o warunki współpracy, będziemy więc mogli skupić się tylko na graniu. Mamy nadzieję, że współpraca ta wypadnie korzystnie zarówno dla nas jak i dla całej organizacji.”

Oświadczenie Bartka ‚morty' Sojki:

„Od momentu kiedy Voodoo Gaming podjęło współpracę z firmą Betsson tym samym tworząc coś zupełnie nowego, czyli Betsson Voodoo Gaming, zarząd może podejmować liczne inicjatywy, które mogą wpływać pozytywnie na całą organizację.

Tym razem postanowiliśmy nawiązać współpracę z drużyną prężnie rozwijającej się w Polsce sceny Counter-Strike Source. LEVIATHANS, bo tak nazywa się owy klan jest mieszanką niezwykle doświadczonych graczy, którzy mają za sobą doświadczenia w najlepszych polskich klanach. Pomimo faktu, że grają ze sobą od niedawna dajemy im duży kredyt zaufania i postaramy się zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju własnych umiejętności, które na pewno zaowocują godnym reprezentowaniem naszej marki na arenie Polskiego gamingu.

Decyzja podjęta przez zarządu BVG jest niewątpliwym krokiem w przyszłość, ponieważ już czas szukać alternatyw dla takich gier jak poczciwy Counter-Strike w wersji 1.6, a taką właśnie alternatywą wydaje się nam CSS. Niniejszym chciałbym przywitać nową dywizję w składzie: GREEZ, DVN, HTN, TOXOR, KUUKI i życzyć Wam wielu sukcesów pod banderą Betsson Voodoo Gaming!”

Razem z prezentacją nowego składu pragniemy ogłosić zmiane loga zespołu jak również poinformować, że od nowego miesiąca zespół BVG zyska nowych partnerów rozwojowych, dzięki czemu nasi fani będą mogli zobaczyć więcej zmian tego typu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here