Nikt chyba nie jest zaskoczony? Zgodnie z przedstawionymi wcześniej planami, BioWare rozpoczyna wysyp dodatków typu DLC przeznaczonych dla Dragon Age: Początek. Pierwszym z nich będzie Return to Ostagar, które zabierze nas do miejsca, gdzie staliśmy się Szarym Strażnikiem. Rozszerzenie pozwoli raz jeszcze zmierzyć się z falami Mrocznego Pomiotu, a przy okazji odzyskać utraconą zbroję króla. To tam otrzymamy też drugą szansę na „zwerbowanie” psa. Za add-on zapłacimy 400 Microsoft Points lub około 5 dolarów. RtO zadebiutuje w okolicach Bożego Narodzenia na wszystkich trzech platformach. Nie ma to jak kolejne litry krwi w Wigilię…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że oprócz krótkich DLC wydadzą także jakiś pełnoprawny dodatek a’la Gniew Zehira. Szczerze mówiąc nie widzę za bardzo sensu aplikowania takich krótkich misji jeśli ktoś już przeszedł całą podstawkę. To nie Oblivion, tylko gra napędzana bardziej przez rozwój fabuly niż levelovanie.

  2. Generalnie zgadzam się z tym, co napisałeś, ale takie dodatki na pewno przydadzą się osobom, które zamierzają jeszcze raz przechodzić grę inną profesją czy po to by poznać inne origin stories. Dzięki nim ludzie ci będą mieli jeszcze większą, dłuższą przygodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here