Według informacji prasowych rozsyłanych przez jej wydawcę, firmę Ubisoft, Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII zostanie „ ulepszone dzięki mocy i cechom tej platformy”. Co to oznacza? Ano to, że posiadacze Playstation 3 będą mogli używać pada z czujnikami wychylenia do sterowania samolotami a w grze znajdziemy dodatkowy tryb wyścigów, w którym omijać musimy „naturalne przeszkody, zabudowania i charakterystyczne budowle”. Tak mówi Ubisoft a my jesteśmy zachwyceni. Jeśli jeszcze nazwa gry wypisana będzie czcionką ze Spidermana to zaraz robimy pre-order.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. . . . no bo jakby była czcionka x360 to by było przecież wszystko ok. . . a tak jest kolejny gwóźdź do trumny wciąż niechcącej umrzeć PS3 czyż nie? ;lol

  2. Oj oj nie traktuj tak poważnie każdego ironicznego zdania, które napiszemy. Nam naprawdę zależy na sukcesie wszystkich konsol (i komputerów osobistych)

  3. Ponadto wypada dodac ze w kwestii doboru czcionki Playstation 3, jedyne na co Sony zasluzylo to kpina , szyderstwo i drwiny. Wybor tej samej czcionki ktora ozdabiala postery Spidermana to LOL jakich malo. (sprawa gustu oczywiscie ale niemniej LOL ;P )

  4. No, w koncu Sony zalatwilo sobie cos na wylacznosc. Co prawda nie cala gra, ale przeciez od czegos trzeba zaczac, czyz nie? Ciekawi mnie tylko, jak beda sie prezentowac lotnicze wysicigi samolotami z drugiej wojny swiatowej O_o

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here