No More Heroes przedstawia przerysowany obraz fanów elektronicznej rozrywki? Suda 51 śmieje się z branży? Na pewno mamy do czynienia z nietypową produkcją, którą recenzuje dla nas Andrzej Gutowski. Zachęcamy was do lektury tego tekstu.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

8 KOMENTARZE

  1. Gdyby nie ograniczenia Wii, to. . włąsciwie to nic. Gra i tak byłaby wyjątkowa. Może nie tak denerwująca wizualnie, ale nadal wyjątkowa. Na pewno jeden z must-have na Wii, mimo wszystko. Recenzja fajna – rzeczowa i ciekawa.

  2. Doskonała recenzja, nie rozumiem tylko oceny. Czy gra jest traktowana jako klon GTA aby oceniać w zasadzie tylko rozgrzewkę przed misją? Grafika jest stylowa tak samo jak w Killer 7. To ona tworzy klimat tej gry. Autor niby zrozumiał cel/przesłanie/charakter NMH ale ocenił tylko i wyłącznie pod kontem grafiki. Smutne. . . To chyba jedna z ostatnich nowatorskich produkcji dzisiejszych czasów. Reszta to wtórne gnioty z grafiką (prawie)HD. Polecam zagrać w wersje nieocenzurowaną-różnica w jej odbiorze jest kolosalna. Rozumiem jednak że można ją lubić albo nienawidzić. Tym co jeszcze się w życiu nie nagrali tytuł pewnie się nie spodoba bo zazwyczaj mają inne oczekiwania.

    • Doskonała recenzja, nie rozumiem tylko oceny. Czy gra jest traktowana jako klon GTA aby oceniać w zasadzie tylko rozgrzewkę przed misją? Grafika jest stylowa tak samo jak w Killer 7. To ona tworzy klimat tej gry. Autor niby zrozumiał cel/przesłanie/charakter NMH ale ocenił tylko i wyłącznie pod kontem grafiki. Smutne. . . To chyba jedna z ostatnich nowatorskich produkcji dzisiejszych czasów. Reszta to wtórne gnioty z grafiką (prawie)HD. Polecam zagrać w wersje nieocenzurowaną-różnica w jej odbiorze jest kolosalna. Rozumiem jednak że można ją lubić albo nienawidzić. Tym co jeszcze się w życiu nie nagrali tytuł pewnie się nie spodoba bo zazwyczaj mają inne oczekiwania.

      Po pierwsze dzięki za ciepłe słowa. A skoro zostałem wywołany do tablicy, w kwestii oceny nie omieszkam odpowiedzieć. Gra faktycznie jest nietuzinkowa, co starałem się przekazać w tekście. Natomiast jeśli chodzi o ocenę bazuje ona na obiektywnych kryteriach jak system gry, grafika, scenariusz, pomysł, wykonanie etc. Moim zdaniem pomimo całego uroku gra na więcej nie zasługuje, nie tylko ze względu na grafikę, ale również dość prostacki system gry, bugi itd itp.

  3. Grając w to, w uszach co chwilę dudnił mi legendarny utwór „Heroes” Davida Bowiego oraz płyta No More Heroes post-punkowców z The Stranglers. Trudno o lepszą rekomendację. Co nie przeszkadza w tym, że ad. brutalności jednej rzeczy nie rozumiem – Europa dostaje wersję ocenzurowaną, a hamburgery krew i flaki. Zazwyczaj, poza krajem Szwabów, było inaczej. Co nie jest wcale pozytywne.

  4. Jest to jedyna gra, w którą chciałbym szczerze zagrać na Wii. Myślałem nawet o kupnie tej konsolki całkiem na poważnie, właśnie dla tego tytułu. Jednak ostatecznie zdecydowałem, że nie ma to jak PLAYSTATION 3 ;)Suda 51 ma jednak to niezwykłe coś. . . Jest po prostu niecodziennym człowiekiem, a tacy ludzie naprawdę potrafią tworzyć – przykładem jest chociażby Tarantino. Gdyby więcej takich tytułów jak NMH na konsoli Nintendo – skusiłbym się 😉 Na razie musi mi wystarczyć ta świetna recenzja 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here