Paweł Borawski uwielbia Dragon Age. Nasz autor jest na tyle zwariowany, że zapoznał się z tą grą na wszystkich możliwych platformach. Oczywistym było więc, że sięgnie po pierwszy duży dodatek do dzieła BioWare. Na dziś przygotował dla was recenzję Przebudzenia. Zobaczcie co Fett napisał o tym produkcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ogólnie jest fajnie ,wypada 100razy lepiej niż dlc które razem kosztują ok 80 zł na 3 godziny grania(za ta kasę można kupić gier na 100+ godzin). Zachęcam do pobrania „Dragon Age Redesigned Version” który polepszy design wielu postaci z gry a szczególnie dość szkaradną drużynę w Przebudzeniu.

  2. Osobiście oczekiwałem więcej. Miałem nadzieje, że otrzymam wciągającą fabułę, w tej samie oprawie graficznej. Niestety dostaliśmy bezpłciową moim zdaniem opowiastkę tak naprawdę o niczym. Pomimo wszystko lesze to niż dodatki DLC od Dragon Age lub Mass Effect.

  3. Ja dobrze się bawiłem do questa w którym znowu odebrano mi wszystkie przedmioty i wtrącono do kozy. Nienawidzę tego w grach powiedziałem sobie, że pier. . . to i nie będę latał w koszulinie po cholernej kopalni i wyłączyłem DAO na jakiś czas.

  4. calm przebudzenie niczym absolutnie niczym cię nie zaskoczy więc o spojlera sie nie martw. Przynajmniej nie jękniesz o Jezuuuu znooowuuuu. . . W każdym razie teraz gra wyłączona a ja raczę się kebabem z sosem diabelskim :)Ale jedno muszę przyznać bardzo, ale to bardzo chciałbym już zagrać w DAO2

  5. Zastanawiam się czy w ogóle warto inwestować w ten dodatek, bo jeżeli nic nie wnosi do fabuły to może lepiej będzie po prostu poczekać na część drugą. Za te pieniądze to spodziewałem się dodatku na miarę BGII Tron Bhaala, a tu diupa. Szkoda, że to tak słabo wypadło, bo dobrze się bawiłem przy podstawowej wersji gry, nawet nie zauważyłem jak zegar pokazał 100 godzin:)

  6. Nie wiem co mam zrobić z tym dodatkiem. Gram wciąż w podstawkę (wczoraj stuknęło 50 godzin na zegarze) i bardzo mi się podoba. Planowałem sobie zacząć od nowa inną postacią po skończeniu gry. Ale co do Awakening mam wątpliwość, boję się że nie jest wystarczająco dobry w porównaniu do doskonałej podstawki i mi obrzydzi Dragon Age`a. Musze przemyśleć zakup.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here