Lips to odpowiedź Microsoftu na popularną szczególnie w Europie serię gier karaoke SingStar, która w tej chwili chyba może już być nazywana mianem jednego z symboli PlayStation. Nad odpowiednikiem tego hitu pracuje studio iNiS, znanego głównie z fenomenalnych Osu! Tatakae! Ouendan! oraz Elite Beat Agents na DS-a. Jako główną zaletę Lips przedstawia się możliwość śpiewania piosenek zawartych na płycie z grą, dysku twardym konsoli, czy nawet zewnętrznym urządzeniu, takim jak iPod albo Zune.

Karaoke na Xboksa ujrzymy w drugiej połowie listopada (choć mówi się też o pierwszych dniach grudnia). Już teraz zaś amerykańskie sklepy Amazon oraz GameStop rozpoczęły związaną z tą produkcją promocję. Otóż zamawiając u nich Lips w pre-orderze, możemy liczyć na to, że przez kolejne dwa miesiące po premierze gry, tydzień w tydzień otrzymywać będziemy po jednej darmowej piosence. W sumie daje nam to osiem gratisowych kawałków przy przedpremierowym zakupie.

Niestety, póki co nie wiadomo, czy podobna oferta szykowana jest również przez sklepy na Starym Kontynencie. Mgłą tajemnicy owiana jest również kwestia ceny, jaką przyjdzie zapłacić nam za dodatki, jeśli na pre-order się nie zdecydujemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here