Mniej więcej tydzień temu dowiedzieliśmy się, że gra Borderlands w wersji na Playstation 3 nie potrafi prawidłowo wyświetlać listy „sieciowych przyjaciół”. Ten problem udało się jednak bardzo szybko rozwiązać. W życiu już tak jednak jest, że nieszczęścia chodzą parami. Po użytkownikach japońskiego superkomputera na dzieło Gearbox zaczęli narzekać posiadacze 360tek i pecetów. W ich przypadku sprawa jest jednak o wiele bardziej poważna.

Z pojawiających się w sieci komentarzy wynika, że Borderlands potrafi usunąć wszystkie punkty zdobyte przez nasze postaci przy wchodzeniu na kolejne poziomy doświadczenia. Wielbiciele elektronicznej rozrywki narzekają, że w niektórych przypadkach zabawa w trybie online może zakończyć się utratą rozbudowanej postaci. Z wpisów rozgoryczonych graczy wynika, że najczęściej dochodzi do tego kiedy nagle opuści się grę w sieci. Miłośnicy trybu multiplayer muszą więc uważać albo póki co skoncentrować się na przygodzie single player.

Studio Gearbox podobno pracuje już nad usunięciem tej usterki. Mamy nadzieję, że uda się ją wyeliminować tak szybko jak buga z gry na Playstation 3. Firma przyznała również, że w trakcie testów gry przed jej wydaniem tego typu błędu nie zauważono.

Coś nam jednak mówi, że twórcy Borderlands oszczędzali pieniądze i jak to już nie raz bywało postanowili, że testy za darmo przeprowadzą ci, którzy szybko kupią ich dzieło. Dziękujemy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here