Wersja na blaszaki najnowszego Burnouta jest w porządku, choć muszę przyznać, że wybrałem wersję na Playstation 3, przede wszystkim ze względu na bardzo zacną, jak na konsolową produkcję, cenę. Dlaczego piszemy o Burnout Paradise? Jeden z naszych czytelników, pragnący zachować anonimowość (nie wiemy dlaczego, ale szanujemy decyzję) przesłał nam link do rodzimej kampanii wirusowej tego tytułu. Oddajmy głos naszemu czytelnikowi, który zachęcił nas do zamieszczenia tych materiałów wideo soczystym opisem. Tylko dlaczego Wikingu pragniesz pozostać anonimowy? Oto opis (pisownia w oryginale):

Swąd palonej gumy i dziurawe drogi naszej stolicy. Oto Burnout P w WaWie! Panowie kontra Panie. Policja nie ma szans, przecież i tak już nie mają na paliwo. Tylko dlaczego w trzeciej części filmu Niki i Loko niszczą Opla Calibrę? To przecież marzenie każdego tjunera.

I co Wy na to? Opis zachęcił Was do oglądania? Swoją drogą my też nie wiemy dlaczego dziewczęta zniszczyły sobie samochód. Może przegrały zakład?

Apelujemy! Niki, Loko wrzućcie na luz. Po co te nerwy. A za pomysł na taką kampanię wirusową należą się wielkie brawa. Przynajmniej coś z pomysłem i przysłowiowym „pazurem”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. pffff . . ale głupoty :E Tak to właśnie wygląda jak ktoś się wysila żeby zrobić coś, do czego nie ma warunków – efekt końcowy jest żenujący

  2. Opalen ma racje. Pomysł fajny ale wykonanie prawdopodobnie na poziomie warunków finansowych twórców. Kiepskie ujęcia, kiepski montaż i kiepski laski. Nie podoba mi się.

  3. Ale Niki i Loko? Brzmią jak imiona przyjaciółek krecika z czeskiej bajki. A Franciszka i Władysława wypada bardzo swojsko ;)Odnośnie zniszczenia Calibry:

    Tylko dlaczego w trzeciej części filmu Niki i Loko niszczą Opla Calibrę?

    Nie jestem pewny (kiepska reżyserka), ale po kolorach to był chyba Opel chłopaków, którzy wygrali. Więc pewnie zemsta wchodzi w rachubę za utracony honor. Tyle, że „Revenge” była w przedostatniej części 😉

  4. pewnie chłopaków, ale też za diabła nie jestem w stanie rozpoznać no ale to by było bardziej ee no logiczne 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here