Serwis TeK9, którego redakcja zajmuje się opisywaniem serii Call of Duty twierdzi, że udało mu się zdobyć nowe, bardzo interesujące informacje na temat jej siódmej odsłony. Informacje te miały (jak zawsze) być przekazane przez „źródła zbliżone do Activision”. Według tychże źródeł tegoroczna odsłona serii otrzymała podtytuł Black Ops. Akcja gry obejmować ma lata od końca II wś. do dnia dzisiejszego. Wśród misji, które przyjdzie nam rozegrać znajdą się zadania przenoszące nas na Kubę i do Ameryki Południowej. Jedno z zadań ma także ukazywać pamiętny szturm oddziałów SAS na ambasadę Iranu w Londynie z roku 1980.

Datę premiery gry ponoć ustalono na listopada tego roku, co przeczyłoby plotkom, które opublikowaliśmy parę godzin temu. Pecetowa wersja gry miałaby również wspierać serwery dedykowane, co na pewno ucieszy osoby bawiące się na „blaszakach”. W grze ma się także pojawić lubiany „Tryb Zombie”.

W tej chwili to już absolutnie wszystko czego się dowiedzieliśmy. Musimy jednak przyznać, że plotki te brzmią smakowicie i w miarę wiarygodnie. Czekamy zatem na jakikolwiek komentarz albo oficjalne doniesienia wydawcy Call of Duty 7. W międzyczasie zachęcamy was do komentowania tego, co zostało napisane w naszym newsie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here