Developerzy coraz chętniej decydują się wspierać Xbox Live Arcade i wygląda na to, że podobny trend zacznie obowiązywać również na PlayStation Network. Jak się okazuje, haczyk właśnie połknął Capcom.

Jedno z najzdolniejszych japońskich studiów developerskich ogłosiło, że w jego laboratoriach opracowywane są cztery nowe gry na Live Arcade oraz PlayStation Network. W niedalekiej przyszłości przyjdzie nam zatem zagrać w Super Street Fighter II Turbo HD Remix, Super Puzzle Fighter II HD Remix, Rocketmen: Axis of Evil oraz Talizman.

O ile pierwsze pozycje większość z was powinna kojarzyć (bijatyka oraz gra logiczna z elementami bijatyki) to dwa ostatnie tytuły mogą wydawać się enigmatyczne. Rocketmen będzie strzelanką opartą na licencji o tym samym tytule, natomiast Talizman to gra planszowa z elementami RPG i fantasy. Warto dodać, że Talizman oraz Super Puzzle Fighter II HD Remix ukażą się również na PC. Czekamy na dalsze szczegóły!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Dlatego gram czasami jeszcze w Thiefa i Deus Ex. Naprawdę genialne gierki biją na głowę. Większość dzisiejszych produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here