Japoński Capcom zapowiedział dziś kolejną odsłonę wyścigów motocyklowych MotoGP. Gra oznaczona cyferkami 09/10 trafi do sklepów w marcu przyszłego roku. Nabędą ją posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3. Oczywiście w produkcji tej znajdziemy wszystkich zawodników, maszyny i tory z tegorocznego sezonu wyścigów, więc osoby śledzące go na pewno powinny przyglądać się produkcji japońskiej firmy. Co ciekawe, Capcom obiecuje, że każdy kto kupi MotoGP 09/10 będzie za darmo (!) mógł zaktualizować jego kopię w chwili rozpoczęcia nowego sezonu (mamy nadzieję, że ten tekst przeczyta ktoś z EA). Po pobraniu odpowiedniej łatki gra odświeży listę kierowców, zespołów i torów, na których będziemy się ścigali.

Według zapewnień wydawcy tej pozycji mamy w niej znaleźć rozbudowany tryb kariery, w którym musimy zarządzać całym zespołem. Naszym zadaniem będzie wynajmowanie PRowców, mechaników, dbanie o zaplecze techniczne teamu oraz oczywiście ściganie się. Oprócz kariery w MotoGP 09/10 znajdziemy tryb arcade oraz możliwość zabawy w sieci.

Zapowiada się więc całkiem niezła produkcja dla fanów jednośladów. O grze rzecz jasna napiszemy jeszcze kilka słów kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego na jej temat. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here