Wszystkie z nich pokazano światu, lub powiedziano kilka słów na ich temat, w trakcie specjalnej imprezy Capcomu w Londynie. Na temat pierwszej plotkowano już w Internecie od kilku dni. To Wii Love Golf na najnowszą konsolę Nintendo. Do tej pozycji będziemy podchodzili ostrożnie. Trochę obawiamy się najazdu identycznych, albo bardzo podobnych do siebie gier sportowych na Wii. To nie jedyna gra przeznaczona dla konsol Wielkiego N. Na najbardziej popularnym handheldzie świata zobaczymy kolejną część gry Ace Attorney. Tym razem jej podtytuł to Apollo Justice. W tym przypadku na pewno głównym bohaterem nie będzie znany już graczom Phoenix Wright.

Kolejną nowością był Super Street Fighter 2 Turbo HD. Ta pozycja trafi na usługę sieciową Xbox Live Arcade w przyszłym roku. W tej chwili wiemy, że pracujący nad nią zespół stara się wyeliminować lag z rozgrywek sieciowych.
Najbardziej tajemniczym tytułem pokaznym w Londynie był Dark Void. W jego przypadku pokazano jedynie krótki trailer utrzymany w klimatach steampunkowych. Wiemy jeszcze, że będzie to gra action-adventure. Spodziewajcie się nowych informacji na jej temat w najbliższym czasie.

Na sam koniec zachowaliśmy sobie dwa największe smaczki. Pierwszy z nich to Street Fighter 4. Wszelki entuzjazm w tym przypadku zgasiła w nas informacja mówiąca, że prace nad tym tytułem dopiero się zaczęły. W sklepach zobaczymy go nie wcześniej niż za rok. W tej chwili nie wiemy nawet na jakie platformy zmierza gra. Podobnie jak w przypadku Dark Void, wyglądajcie nowych danych na jej temat w nadchodzących tygodniach.

Ostatnią zapowiedzią w trakcie imprezy był Lost Planet na Playstation 3. Dość solidna gra, która zadebiutowała na konsoli Microsoftu i zdążyła pojawić się na komputerach osobistych w końcu trafi do obozu Sony. W tym przypadku też nie skaczemy pod sufit z radości. Na pewno sporo osób kupi tę pozycję, ale przenoszenie kolejnych hitów z innych platform na PS3 po wielu miesiącach od ich premiery nie wzbudza w nas większych emocji. Pociesza nas jedynie fakt, że w tę stronę to działa a o Uncharted, nowym Ratchet and Clank, Gran Turismo 5 czy Metal Gear Solid 4 na Xboxie czy pececie jeszcze nie słyszeliśmy ani słowa. A nie, ten ostatni zapewne w końcu się pojawi na innych platformach.

Trzeba przyznać, że prawie każdy gracz powinien tu znaleźć coś dla siebie. Gdy dodamy do tych wszystkich tytułów zapowiedzianego parę dni temu Bionic Commando lista wydawnicza Capcomu zaczyna nabierać rumieńców. Z całą pewnością jest czego wyglądać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. SF4 – genialny trailer, jak w tej konwencji będzie utrzymana grafika w grze to możliwe, że się skusze ;] Czy ktoś wie czy to będzie może 2D czy 3D ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here