Czym będzie nowy Larry? Panowie z Codemasters określają swoją grę jako „sandboks z elementami przygodówki”. No cóż – niezła ekwilibrystyka gatunkowa można powiedzieć. Nie dostaniemy zatem klasycznej gry przygodowej i bardzo nad tym bolejemy ponieważ lubiliśmy klasyczne gry Sierry z wesołym, podstarzałym podrywaczem w roli głównej. Kilka dni temu mogliście rzucić okiem na nową galerię Leisure Suit Larry Box Office Bust, a dziś zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego w którym Carmen Electra (kiedyś piękna i młoda*) opowiada o grze i swojej wybitnej roli – podkłada głos gwiazdce porno o imieniu (pseudonimie) Ginger Vitus, która próbuje dostać się do filmowego „mainstreamu”. Do tego dochodzą jeszcze bardzo hmm… niskiej próby dowcipy. A to wszystko okraszone jest fragmentami rozgrywki.

Leisure Suit Larry Box Office Bust powstaje w studiu Team 17, a wydawcą gry jest Codemasters. Światowa premiera nowych przygody Larry'ego w wersji na PC i X360 już 27 marca. Posiadacze Playstation 3 dostaną Box Office Bust nieco później. W Polsce zagramy w ten tytuł 20 kwietnia.

Więcej o nowych przygodach Larry'ego dowiecie się z naszej zapowiedzi gry.

* Tak, wiem to nieładnie tak pisać o kobiecie, ale udzielił mi się „humor” rodem z Box Office Bust.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Bulwonose postaci wyglądają faktycznie obleśnie a grafika mogła by być trochę bardziej wygładzona, bo na screenach widać schodki. Powinni zostać przy kreskówkowej grafice. Ale więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie grałem nigdy w to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here