Krzysztof Kania opisuje fenomen krótkich, tanich i intensywnych gier, które jeszcze kilka lat temu stanowiły margines głównego nurtu produkcji. Jak jest dzisiaj?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Jeśli ktoś sie nie zgodzi z tym atykułem to widać że nigdy nie grał w takie tytuły. Zuma rządzi bezwzglednie. niesamowita rzecz. Można zginąć na kilka godzin.

  2. Straszne czasozjadacze :]Jak zobaczyłem ZUME to się mi śmiać chciało, że to taka gra dla dzieci ;]A potem grałem do oporu <lol>

  3. oj oj arta jeszcze nie czytalem ale podzielam opinie przedmowcow – tego typu gry rzadza najczesciej siedze nad saperem, freecell i pasjansem dolaczonym do windy (ktos ma jakies rekordy ktorymi chce sie pochwalic ?? saper/ekspert)

  4. ZUMA to gra logiczna, której zdjęcie znajdziesz między innymi na kowerze tego artytułu na głównej. Gra zręcznościowo logiczna. Polecam sprawdzic darmowy trial. Możesz też znaleźć informacje o ZUMIE w naszej encyklopedii. 🙂

  5. mnie najbardziej urzekają mahhjongi i wszelkie ich pochodne oraz kulki/lines i wszystkie ich wariacje, po prostu cos pięknego. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here