INFORMACJA PRASOWA

Oprócz zmagań graczy w finałach na stopniu krajowym, których główną nagrodą jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych na światowy finał WCG 2007, każdy będzie mógł sprawdzić, jak grają najlepsi polscy gracze w Red Orchestra: OstFront 41-45.

Red Orchestra: OstFront 41-45 to sieciowa strzelanina osadzona w realiach II Wojny Światowej, która zdobyła w Polsce ogromną, niesłabnącą popularność. Dzięki temu udało się zebrać najlepsze klany z całej Polski, z których cztery, w online'owych finałach w trakcie lipca i sierpnia zakwalifikowały się do ścisłego finału. Zwycięzcy turnieju otrzymają wartościowe nagrody od Cenega Poland i firmy Multimedia Vision, polskiego przedstawiciela takich marek jak SpeedLink i Razer.

O miano najlepszego klanu Red Orchestra: OstFront 41-45 będą walczyli: [1stCav] Multigaming div, Fear Factory X-Fi, Team Enclave div. 1 i 2

Zapraszamy również do stoiska Cenega Poland w strefie wystawowej, gdzie będzie czekało 10 super-szybkich komputerów i każdy będzie mógł zagrać w zbliżający się hit: Enemy Territory: Quake Wars oraz inne tytuły wydawane przez Cenega Poland.

World Cyber Games to największy i najbardziej prestiżowy na świecie turniej gier elektronicznych na świecie. Organizowany od 8 lat zasłużył sobie na miano e-sportowych Igrzysk Olimpijskich. Od pierwszej edycji ideą przewodnią jest, aby rozgrywki były nie tylko platformą rywalizacji, ale przede wszystkim okazją do spotkania i poznania ludzi, którzy mieszkając w różnych częściach świata mają jedną wspólna pasję. Dlatego też są to mistrzostwa bez ograniczeń wiekowych, językowych, religijnych czy narodowościowych.

Historia World Cyber Games sięga 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy rozegrano światowy turniej gier komputerowych z tego cyklu, pod nazwą WCG Challenge. Wzięło w nim udział 10 tys. uczestników z 17 państw. Rok później w WCG 2001 startowało już 120 tys. zawodników z 37 państw.

Imprezę poprowadzą: znany polski rapper TeDe oraz Krooger, a oprawę muzyczną wydarzenia zapewni DJ Noz z ekipy Wielkie Joł.

Więcej informacji o imprezie na oficjalnej stronie: www.wcg2007.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here