Było już coś dla strategów (Anno 1404), więc teraz będzie coś dla fanów sportu. W naszej galerii znajdziecie siedem obrazków z gry Championship Manager 2009.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

 1. FM i tak bedzie pewnie o 2 klasy lepszy jesli chodzi o sensownosc poruszania sie postaci po boisku, z reszta ich grafa ma byc chyba jeszcze poprawiona. W niedziele demo, to sami zobaczymy. . .

  • FM i tak bedzie pewnie o 2 klasy lepszy jesli chodzi o sensownosc poruszania sie postaci po boisku, z reszta ich grafa ma byc chyba jeszcze poprawiona. W niedziele demo, to sami zobaczymy. . .

   Schodząc nieco z tematu – Football Manger staje się lekko irytujący pod względem bugów i nieprzejrzystości rozgrywki. Miejmy nadzieję, że nowa wersja coś pod tym względem zmieni, bo alternatywy na razie nie widać.

 2. Coś co się każdemu spodoba.

  Kolejnym istotnym tematem poruszonym w dzisiejszym oświadczeniu Milesa Jacobsona jest kwestia ochrony przed kopiowaniem, jaka została zastosowana w Football Managerze 2009. Okazuje się bowiem, że w nową odsłonę serii będzie można grać bez płyty w napędzie, co dotychczas miało być namiastką gwarancji oryginalności kopii. Trzeba będzie natomiast po instalacji gry przejść przez proces jej weryfikacji. Na to będą natomiast trzy sposoby. Pierwszy z nich to osławiony już Steam, drugi – inny rodzaj aktywacji przez internet (dla tych, którzy nie chcą instalować Steama, całość ma zająć 30 sekund), a dla graczy bez dostępu do sieci przewidziano aktywację przez telefon. Numer będzie odpowiedni dla każdej lokalizacji gry, a cały proces ma trwać nie dłużej niż 5 minut. Oprócz tego zakup Football Managera 2009 będzie równoznaczny z zakupem 5 licencji do używania gry, a więc będzie go można zainstalować równocześnie na pięciu różnych maszynach

  Fm a później długoo nic ;)Siła Fm-a jest jego scena i baza danych. Demo w dwóch wersjach ma wyjść 2 listopada i każdy się przekona jak to będzie chodzić. ja i tak preferuje komentarz w czasie meczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here