Mamy nadzieję, że tym razem nasz ulubiony reżyser nie kupi praw do ekranizacji tej gry. Przygody farmera o nazwisku Farmer na pewno nie są obrazem godnym polecenia. Trzymamy więc kciuki za sukces Dungeon Siege 3. Jeśli gra sprzeda się dobrze, to być może nie dorwie się do niej Boll. Spójrzmy zatem co ciekawego znajdzie się w tym tytule.

Już na starcie Taylor i spółka przygotowali dla nas dużą niespodziankę. W trzeciej odsłonie serii, tak jak w Space Siege, nie poprowadzimy drużyny złożonej z kilku bohaterów. Tym razem sterować będziemy tylko jednym herosem gdyż jak twierdzi Taylor, kierowanie całą gromadą awanturników jest zbyt skomplikowane dla przeciętnego gracza. A teraz czas na niespodziankę. To już absolutnie wszystko co wiemy na temat tej pozycji.

Podsumujmy więc. W przyszłości (bliższej bądź dalszej) zobaczymy w sklepach Dungeon Siege 3, w którym tym razem sterujemy tylko jedną postacią. Druga odsłona serii naszym zdaniem była sporo lepsza od pierwszej. Musimy więc trzymać kciuki za to, by „trójka” była czymś, co pozwoli nam wytrzymać do premiery albo chociaż oficjalnej zapowiedzi Diablo III. Formę Taylora i spółki sprawdzimy już niedługo kiedy to w nasze ręce wpadnie Space Siege. Ten tytuł zapowiadaliśmy parę miesięcy temu. Zobaczcie czego możemy się po nim spodziewać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. ” Tym razem sterować będziemy tylko jednym herosem gdyż jak twierdzi Taylor, kierowanie całą gromadą awanturników jest zbyt skomplikowane dla przeciętnego gracza. ”

  Aha, czyli gra wyjdzie też na konsole [;

  • Aha, czyli gra wyjdzie też na konsole [;

   A co „kierowanie całą gromadą awanturników” ma do konsol? W Diablo jakoś kierowało się jednym bohaterem, a gra pojawiła się wyłącznie na PC. . . .

   • A co „kierowanie całą gromadą awanturników” ma do konsol? W Diablo jakoś kierowało się jednym bohaterem, a gra pojawiła się wyłącznie na PC. . . .

    Nnnnnnnnnnnnnnieprawda :). Diablo I wyszło na PSX’a, nawet osobiście grałem. A niedawno wyszedł jak sie nie mylę Dungeon Siege na PSP, gdzie kierowało sie 1 postacią, ale za to miało sie wpomagającą kreature. Możliwe, że zauwazyli, że to sie spodobało/sprawdziło i chcą kontynować taki system rozgrywki. Co nie zmienia, że urpści to rozgrywke. Przecież mogli zmniejszyć do 4rech zawodników + osiołek czy coś. No trudno.

 2. ciekawe kiedy wpadnie do „mądrych” głów myśl iż samo granie jest zbyt skomplikowane dla przecietnego gracza i gra zagra sie sama 🙂

 3. Ogólnie uważam serię DS za tytuł zajmujący drugie miejsce w kategorii Hack’n’Slash RPG Będę czekał z niecierpliwością.

 4. Jedna z lepszych gierek. szkoda ze byla w niej az taka „młućka”, ale podziemia i ich odkrywanie – jedne z najlepszych w grach ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here