Kroniki Trzech Królestw oparte są o historyczną, chińską sagę, którą widzieliśmy już między innymi w Three Kingdoms: Fate of the Dragon. Twórcy gry przyrzekają bitwy na ogromną skalę, a także elementy role-playing. Co ciekawe, bodaj po raz pierwszy będziemy mogli koordynować ruchy kilku armii na polu bitwy – różnie uzbrojone i wyszkolone wojska, dowodzone przez marszalka Liu Bei będą miały postawione przed sobą różne zadania. Na szczęście prosty system dowodzenia całymi oddziałami, zaawansowane szyki bojowe i zagrywki taktyczne pozwolą nam osiągnąć ostateczne zwycięstwo.

Kolejne misje w kampanii wplecione zostaną w fabułę, opartą na historycznych wydarzeniach. Naszym głównym zadaniem będzie przywrócenie na tron dynastii Han, ale w miarę rozwoju wydarzeń będziemy musieli podjąć wiele trudnych decyzji. W zależności od nich rozwijać się będzie nasza historia. Prócz tego w kolejnych bitwach zyskiwać będziemy doświadczenie, unikatowe zdolności i przedmioty, które pozwolą nam odnieść zwycięstwo.

Póki co nie wiadomo kiedy Chronicles of the Three Kingdoms zostanie wydane, ale mamy nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać. Gra posiada już własną stronę internetową, a wkrótce pojawić się mają dodatkowe informacje na jej temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here