INFORMACJA PRASOWA

Na mocy porozumienia z największym portalem internetowym fanów gier cywilizacyjnych – civ.org.pl – w pudełku Complete Edition pojawi się płyta bonusowa z modem „Polish Empire Mod” dodającym do gry cywilizację Polski!

Z tej okazji dystrybutor gry, firma Cenega Poland, przygotował spolszczenia do wersji demonstracyjnych Civilization IV: Beyond the Sword:

Łatka do Final Frontier:

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1210

Łatka do Charlemagne:

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1211

Łatki polonizujące instaluje się na zainstalowane wcześniej angielskie wersje demonstracyjne Beyond the Sword:

Final Frontier: http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1208
Charlemagne: http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1209

Wydawca gry w Polsce informuje również, że Civilization IV: Complete Edition zawierać będzie najnowszy patch do Beyond the Sword, oznaczony numerem 3.13.

Więcej o polskim modzie:

Team moderski z civ.org.pl kierowany przez asioasioasio i kodziego we współpracy z licznym gronem użytkowników serwisu civ.org.pl i civfanatics.com przygotował mod, który nie tylko dodaje nową cywilizację, ale m.in. rozwija sferę wizualną gry. Graficy, a wśród nich między innymi Snafusmith i danrell – uznani artyści na civfanatics.com – zadbali o dodanie unikalnych wyglądem jednostek od topornika po myśliwiec odrzutowy i przygotowanie modelu husarii będącej unikalną jednostką dla Polski. W modzie pojawiają się również specjalnie nagrane dźwięki jednostek, a także muzyka do dyplomacji i głównego menu, oparta na Bogurodzicy i Etiudzie C-dur Fryderyka Chopina. Całości dopełniają animowani liderzy 3D Kazimierza Wielkiego i Jana III Sobieskiego. Mod umożliwia instalację dwóch wersji językowych, angielskiej i polskiej, a dostępny jest na płycie polonizującej w wydaniu gry Civilization IV Complete Edition.

Gra pojawi się w sprzedaży już 9 listopada, w cenie 129,90 złotych. Więcej szczegółów na temat polskiego wydania na stronie

http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3544. Grę można też zamawiać w pre-orderze na stronie

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3544&PHPSESSID=5a68854eab13175b392dad1afe9ed618

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here