Clifford Bleszinski (niedawno ogłosił, że jest już za duży na bycie Cliffy'm) ma zawsze wiele do powiedzenia. Ostatnio trafił nawet na listę osób, które absolutnie NIE powinny wypowiadać się dla prasy i mediów elektronicznych. Pan Clifford nic sobie z tego nie robi. W hiszpańskim serwisie HardGame2 pojawił się wywiad przeprowadzony z twórcą Gears of War na targach E3 2008 w Los Angeles. Co ciekawego miał do powiedzenia Cliff? Zapytany o fabułę drugiej odsłony wielkiego hitu od Epica gorąco zapewniał, że od strony fabularnej Gears of War 2 będzie znacznie bardziej dopracowany niż poprzednik. Historia Marcusa Fenixa i jego kumpla Santiago ma być po prostu „głębsza” i bardziej „epicka”. Wyjawił też plany na przyszłość – chciałby stworzyć… grę familijną i bardzo poważnie rozważa ten pomysł. Padło również pytanie o konkurencję w postaci drugiej części Resistance na Playstation 3. Cliffy B stwierdził oględnie, że rywalizacja zawsze jest pozytywna. Clifford nie byłby jednak sobą gdyby nie dodał na koniec w typowym dla siebie stylu: …i tak nie dorasta do Gears of War 2.

W drugą część przygód Marcusa Fenixa zagramy już w listopadzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Zaraz. . . . . . czy to on przypadkiem nie powiedział, że „I’m not going to make f***ing Cooking Mama. „? Jak widać duży chłopczyk Clifford B. zmienny jest. Panu już dziękujemy.

  2. Otóż to kerlik, to samo pomyślałem. Choć z drugiej strony pamiętam, jak kiedyś powiedział, że bardzo podoba mu się Viva Pinata, więc w gruncie rzeczy wrócił do punktu wyjścia ;).

  3. A ja nie rozumiem, dlaczego tak się czepiacie tego Clifforda. Widziałem sporo materiałów z jego udziałem i jakoś nie zauważyłem niczego podejrzanego w tym co mówi.

  4. „Podejrzanego” na pewno nie, ale „głupiego” – tak. 😉 Nawet samo rzucanie „. . . i tak nie dorasta do Gears of War 2. ” brzmi jakby był pryszczatym GoWniarzem (taka mała gra słowna). Jeszcze powinien tupnąć nóżką i się popłakać.

  5. Hmmm. . . Pierwszy GoW był naprawdę wspaniałą grą (przeszedłem na każdym poziomie trudności), dwójka zapewne będzie jeszcze lepsza. Ressistance 2 zapewne przegra w konkurencji z tą grą, jednak jestem pewien, że Killzone 2 rozłoży GoW 2 na łopatki. Poza tym są to gry na odmienne platformy także walkę będzie trudno ocenić – raczej w wysokości ocen im przyznanych, aniżeli w innych aspektach (np. sprzedaż – GoW 2 to jedyna, obok dosyć niemrawego Too Human, porządna strzelanina na X360, dodatkowo kontynuacja największego hitu, także automatycznie sprzedaż będzie wysoka – bierzcie pod uwagę również większą bazę użytkowników konsoli MS).

  6. (np. sprzedaż – GoW 2 to jedyna, obok dosyć niemrawego Too Human, porządna strzelanina na X360, dodatkowo kontynuacja największego hitu, także automatycznie sprzedaż będzie wysoka – bierzcie pod uwagę również większą bazę użytkowników konsoli MS).

    Z całym szacunkiem, ale Panu chyba już podziękujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here