Microsoft oficjalnie poinformował dziś media, że pierwszy konkretny materiał filmowy z Gears of War 2 pojawi się w Internecie już dziewiątego maja (dziesiątego maja w Europie jeśli weźmiemy pod uwagę różnice czasowe między Starym Kontynentem a Ameryką Północną). Nie będzie to żadna zajawka drażniąca osoby wypatrujące tej pozycji. Globalna sieć rozgrzej się do czerwoności kiedy gracze rzucą się na trwający mniej więcej 90-120 sekund klip. Na początku trailera zobaczymy gadającą głowę Cliffa Bleszinskiego, który zapewne zdradzi dlaczego wszyscy muszą mieć drugich „Gearsów”. W drugiej części klipu zobaczymy już gameplay z kampanii dla pojedynczego gracza. Microsoft i Epic nie pokażą natomiast trybu multiplayer. Zaznaczcie więc odpowiednią datę w kalendarzu czerwonym flamastrem. Już wkrótce będziemy mogli ocenić czy Tryby Wojny zmiażdżą to, co zaoferuje fanom strzelanek Sony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Modle sie aby EpicGmaes nie zafundował nam odgrzewanego kotleta z tamtego roku. A to jest możliwe sadząc po czasie produkcji dwójki:(

    • A to jest możliwe sadząc po czasie produkcji dwójki:(

      Pod warunkiem, że za moment rozpoczęcia prac weźmiesz ogłoszenie tego tytułu. IMHO prace trwały już na długo przed tym wydarzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here