Jakiś czas temu recenzowaliśmy pecetową wersję najnowszej odsłony serii Alone in the Dark. Choć miała ona swoje mocne strony, to koniec końców wiele drobnych usterek naszym zdaniem nie pozwala w pełni rozkoszować się tym tytułem. Gra na Playstation 3 ma być pozbawiona błędów, a problemy wyłapane przez graczy zostaną rozwiązane zanim trafi do sklepów. Wiemy już, że poprawie ulegnie sposób sterowania naszym bohaterem. Będzie on teraz reagował szybciej na wydawane mu polecenia. Również samochód, który zdarzy nam się poprowadzić będzie łatwiejszy do opanowania i kontrolowania.

Twórcy nowego Alone in the Dark obiecują także, że mniej kłopotów będziemy mieli z wybieraniem przedmiotów, które pod połami płaszcza nosi Carnby. Oprócz tego dodano możliwość pełnej kontroli kamery i poprawiono rozmieszczenie niektórych punktów kontrolnych. Posiadacze Playstation 3 otrzymają także dodatkową „sekwencję” do rozegrania w szóstym epizodzie gry. Czy to wystarczy, by zachęcić kolejnych fanów elektronicznej rozrywki do zainwestowania w grę? Tego dowiemy się już niebawem kiedy trafi ona do sklepów. Na pewno warto się cieszyć z tego, że twórcy potrafią przyznać się do błędów i przynajmniej próbują je naprawić przed rozpoczęciem sprzedaży kolejnej wersji tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. a ja przeszlem na xbox 360 AITD5 i ta gra mnie nie zawiodla bardzo sie ciesze ze produkuja takie gry,taka odskocznia od nafaszerowanych bugami stalkerow obydwóch. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here