W ostatnim czasie potwierdzono, że w WoWa grają miliony. Gra jest tak popularna, że sam Superman chciałby wystapić w jej ekranizacji. Tymczasem, by zaspokoić głód nowości panujący pośród graczy, Blizzard wypuścił właśnie aktualizację oznaczoną numerkiem 3.2 (jej zwiastun znajdziecie tutaj). Co znajdziemy w tym patchu?

Główną nowością jest The Crusaders' Coliseum, w którym najwytrwalsi gracze zmierzą się z bossami ściągniętymi z całego Northrend. Wyzwanie nie jest łatwe, jednak jego projektanci zaznaczają, że nagrody Srebrzystej Krucjaty warte są zachodu. Pojawi się też nowy battleground – Isle of Conquest, w którym zmierzą się grupy liczące po czterdziestu zawodników i próbujące przejąć władzę nad tą cenną lokacją. Co istotne, od tej pory na polach bitwy będzie można zdobywać doświadczenie.

Wśród pozostałych zmian można znaleźć m.in. modyfikacje w Argent Tournament czy zaktualizowane formy dla Druida. Podstronę aktualizacji odnajdziecie tutaj, podczas gdy w tym miejscu czeka na Was pełna lista zmian.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here